شروع دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان

به گزارش وبلاگ کلاس 6، دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان از صبح امروز شروع شد.

شروع دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان

به گزارش وبلاگ کلاس 6، دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان از صبح امروز پنج شنبه (5 اردیبهشت ماه) به مدت دو روز در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری و با حضور تیم های شرکت نماینده، اساتید راهنما و داوران رقابت ها شروع شد.

در این رقابت ها که با حضور 20 تیم دانشجویی از دانشگاه های سراسر کشور و به همت پژوهشکده شورای نگهبان برگزار می گردد، تیم ها همانند شورای نگهبان تشکیل جلسه داده و مصوبات و استفساریه های از پیش طراحی شده توسط کارگروه محتوایی مسابقات را آنالیز می نمایند.

در دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان، همچون دور اول این رقابت ها، هیأت داوری چند نفره ای به آنالیز نحوه تشکیل جلسه، رعایت تشریفات، کیفیت استدلالات و... پرداخته و نسبت به عملکرد تیم ها رأی خواهند داد.

داوران رقابت های علمی شبیه سازی شورای نگهبان، عموماً از اساتید برجسته حقوق عمومی از دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، علوم قضایی و خدمات اداری، امام صادق (ع) و... هستند.

دور نخست از رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان پنج شنبه و آدینه گذشته (29 و 30 فروردین) با حضور جمعی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان و اساتید برجسته رشته حقوق از دانشگاه های مختلف و با حضور 50 تیم برگزار شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید