استیلی: به گذشته فکر نمی کنیم و به دنبال رقم زدن اتفاقات دیگری هستیم، هر 4 تیم گروه شانس صعود دارند

به گزارش وبلاگ کلاس 6، سرمربی تیم فوتبال امید با تأکید بر اینکه به گذشته و اتفاقات آن توجهی ندارند، اعلام نمود تیم ایران به دنبال رقم زدن اتفاقات جدیدی است.

استیلی: به گذشته فکر نمی کنیم و به دنبال رقم زدن اتفاقات دیگری هستیم، هر 4 تیم گروه شانس صعود دارند

به گزارش وبلاگ کلاس 6 و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال امید در نشست خبری پیش از اولین ملاقات ایران در رقابت های قهرمانی زیر 23 آسیا و انتخابی المپیک 2020 گفت: خوشحالیم که امکان حضور در چنین تورنمنتی را داریم و با آمادگی کامل و همچنین آماده سازی مناسب به اینجا آمده ایم. بهترین و آماده ترین نفرات این رده سنی را انتخاب نموده ایم و با تمرکز و آمادگی کامل برای انجام اولین مسابقه آماده می شویم.

وی در پاسخ به سؤالی پیرامون انتظار طولانی ایران برای صعود به المپیک گفت: فوتبال ایران همواره یکی از قدرت های برتر آسیا بوده و در رده بزرگسالان صندلی نخست رده بندی قاره را در اختیار داشته، اما یکی از مسائل اصلی در این رده سنی تقویم AFC است. بازی های انتخابی در فیفادی برگزار نمی گردد و تیم های المپیک ما همواره برای استفاده از بازیکنان باشگاه ها در تمرینات و اردوها دچار مشکل بوده اند. در دوره فعلی البته کوشش نموده ایم از دو سال گذشته آماده سازی را شروع کنیم و برنامه های خوبی در این جهت داشتیم. به گذشته فکر نمی کنیم و اینجا هستیم تا اتفاق دیگری را رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران در پاسخ به سؤال دیگری پیرامون اولین بازی تورنمنت مقابل ازبکستان گفت: تمامی حریفان خودمان را به خوبی بررسی نموده ایم و با شناخت مناسب به اینجا آمده ایم. ما در یک گروه سخت قرار داریم که به نظر من هر چهار تیم برای صعود شانس خواهند داشت و رقابت نزدیکی وجود دارد. بازی اول در هر تورنمنتی سخت ترین بازی است خصوصاً وقتی مقابل تیم خوبی مثل ازبکستان قرار می گیرید. پیش از این دو بار مقابل آنها بازی نموده ایم و می دانیم تیم خوبی هستند، با این وجود نباید فراموش کنید که ما ایران هستیم و هدفی به جز صعود نخواهیم داشت.

لوبینکو درولوویچ، سرمربی تیم المپیک ازبکستان هم در این نشست خبری گفت: خوشحالیم که در اینجا حضور داریم و به تمامی حریفان مان احترام می گذاریم. می دانیم در چه گروه سختی قرار داریم با این وجود ما با انتخاب بهترین نفرات به تایلند آمده ایم و برای حضور در این مسابقات به خوبی آماده شدیم. همه حریفان ما قدرتمند هستند و از آنها شناخت خوبی داریم، اما برای اولین بازی مقابل ایران آماده می شویم. می دانیم که آنها هم تیم قدرتمندی هستند، همانطور که سایر تیم های حاضر در این گروه هم با پیروزیت در مرحله انتخابی نشان داده اند که شایستگی صعود را داشتند. کار خودمان را قدم به قدم شروع می کنیم و تمرکزمان روی بازی اول مقابل ایران است.

کیم هاک بوم، سرمربی کره جنوبی هم در پاسخ به سؤال خبرنگاری پیرامون استراتژی کره ای ها خصوصاً در بازی اول مقابل چین گفت: برنامه های متفاوتی برای حریفان مان خواهیم داشت، اما در شایستگی و قدرت همه آنها شک نداریم. رقابت در این گروه سخت خواهد بود و کوشش می کنیم بهترین عملکرد را ارائه بدهیم. امیدواریم بازی های خوبی انجام بدهیم و در نهایت پیروز به صعود از این گروه شویم. تیم چین هم حریف بسیار خوب و قدرتمندی است که شناخت لازم را از این تیم داریم.

هائو وی، سرمربی چین هم با اشاره به نام چهار تیم حاضر در این گروه عنوان نمود: همه ما می دانیم در چه گروه سختی قرار داریم و هر چهار تیم مدعی صعود هستند. با این وجود باید گام به گام برای ارائه بهترین عملکرد کوشش کنیم و امتیازات لازم را به دست بیاوریم. بدون شک قدرت های فوتبال آسیا در این گروه جمع شده اند و رقابت نزدیکی در پیش خواهد بود. از حریفان مان به خوبی شناخت داریم و کوشش می کنیم با بهترین نمایش از مرحله گروهی صعود کنیم.

به گزارش وبلاگ کلاس 6، همچنین نشست هماهنگی ملاقات روز پنجشنبه ایران و ازبکستان برگزار گردید که ملی پوشان کشورمان در این ملاقات قرمزپوش خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی: به گذشته فکر نمی کنیم و به دنبال رقم زدن اتفاقات دیگری هستیم، هر 4 تیم گروه شانس صعود دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: به گذشته فکر نمی کنیم و به دنبال رقم زدن اتفاقات دیگری هستیم، هر 4 تیم گروه شانس صعود دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید