انتخابی یورو 2020، فزونی پرتغال با هشتادونهمین گل ملی رونالدو، پیروزی فرانسه در شب جنجال آفرینی سرود ملی

به گزارش وبلاگ کلاس 6، در شبی که اشتباه در پخش سرود ملی در بازی تیم ملی فرانسه تأخیر انداخت، قهرمان اروپا با گلزنی فوق ستاره اش پیروزی خود را قطعی کرد.

انتخابی یورو 2020، فزونی پرتغال با هشتادونهمین گل ملی رونالدو، پیروزی فرانسه در شب جنجال آفرینی سرود ملی

به گزارش وبلاگ کلاس 6، مرحله انتخابی یورو 2020 با رجحان تیم های ملی پرتغال و فرانسه ادامه یافت.

تیم ملی پرتغال در بازی در زمین صربستان در جدال گروه دوم، رجحان 4 بر 2 را جشن گرفت. ابتدا کاروالیو در دقیقه 42 و گوئدس در دقیقه 58 قهرمان اروپا را پیش انداختند، اما میلنکوویچ در دقیقه 68 اختلاف را به حداقل رساند. رونالدو با زدن هشتادونهمین گل ملی اش در دقیقه 80، پرتغال را 3 بر یک پیش انداخت و انتها پس از گلزنی میتروویچ در دقیقه 85 برای صربستان، برناردو سیلوا در دقیقه 86 تیر خلاص را به قلب صرب ها شلیک کرد و پرتغال را به رجحان 4 بر 2 رساند. با این نتیجه، پرتغال پنج امتیازی شد و پشت سر اوکراین 13 امتیازی در رده دوم گروه ایستاد.

اما تیم ملی فرانسه در شبی جنجالی در خانه 4 بر یک آلبانی را برد. قبل از شروع بازی استادیوم استادوفرانس بازیکنان آلبانی به دلیل پخش اشتباه سرود ملی یک کشور دیگر حاضر به بازی نشدند و در ادامه گوینده استادیوم به جای نام بردن از اسم آلبانی در پیغام عذرخواهی از یک کشور دیگر نام برد و در نهایت با تصحیح اشتباه، بازی با 10 دقیقه تأخیر شروع شد.

گل های قهرمان دنیا در این بازی گروه هشتم، توسط کومان در دقایق 8 و 68، ژیرو در دقیقه 27 و آیکونه در دقیقه 85 به ثمر رسیدند و تنها گل آلبانی توسط سیکالشی در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی زده شد. ضمن اینکه گریزمان در دقیقه 38 یک پنالتی فرانسه را از دست داد. با این برد، خروس ها همراه ایسلند 12 امتیازی بالاتر از ترکیه 9 امتیازی در صدر جدول گروه شان ایستادند. در دیگر بازی این گروه، ترکیه در خانه یک بر صفر آندورا را برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتخابی یورو 2020، فزونی پرتغال با هشتادونهمین گل ملی رونالدو، پیروزی فرانسه در شب جنجال آفرینی سرود ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابی یورو 2020، فزونی پرتغال با هشتادونهمین گل ملی رونالدو، پیروزی فرانسه در شب جنجال آفرینی سرود ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید