انصاری فرد: بعضی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان گردد، کالدرون نظر شخصی اش را گفته است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمانی سه دوره پرسپولیس جو را برای بعضی ها سنگین نموده و امیدواریم در فضایی عادلانه رقابت کنیم.

انصاری فرد: بعضی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان گردد، کالدرون نظر شخصی اش را گفته است

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاری فرد با حضور در برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر ابتدا در مورد درگیری های بازیکنان در دربی 90 گفت: در بازی های دربی اینطور می گردد اما بازیکنان باید مسائل را رعایت نمایند. الزامات فیفا و AFC خیلی شدید شده است و خیلی مسائل را تذکر می دهند. در بازی های دربی که حساس است چنین اتفاقاتی می افتد.

وی اضافه نمود: هر دو تیم هم این مسائل را داشتند و ما انتظار داریم کمیته انضباطی در یک فضای متعادل و عادلانه قضاوت کند. یکی دو نفر از بازیکنان استقلال هم شیطنت کردند و ضربه عمدی به صورت سیامک از این جمله بود که کمیته انضباطی واکنشی به آن نشان نداد. امیدوارم آقای حسن زاده نگاه عادلانه ای نسبت به همه داشته باشد و در این باره امروز با ایشان تماس می گیرم تا از نظراتشان آگاه شوم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: یاری داور باید صحنه درگیری کنار زمین را به داور وسط اعلام می کرد اما در خیلی از صحنه ها هماهنگی بین داور و یاری داور وجود نداشت و باید داور چهارم هوشیارتر می بود. اگر فیلم را آنالیز نمایند تصمیمات دیگری خواهند گرفت.

انصاری فرد در پاسخ به اینکه آیا موافقید کنعانی زادگان نباید به سمت استقلالی ها ضربه می زد، گفت: به نظر من بازیکنان پرسپولیس در این بازی رعایت خیلی شئونات را کردند اما آسیبی که ما دیدیم به ویژه سنگی که به سر کنعانی زادگان خورد، بیشتر بود.

وی درباره گلزنی مهاجم جوان پرسپولیس در دربی توضیح داد: خدا عیدی خوبی به ما داد و مهم تر از تولد من این بود که بازیکن جوانی مثل عبدی گل زد. شب قبل از دربی پیش بازیکنان در هتل، علی علیپور پیش عبدی نشسته بود و من هم اولین بار بود با او برخورد می کردم. علیپور می گفت عبدی بچه محل ما است هوایش را داشته باشید. وقتی عبدی گل زد، شب قبل برای من تداعی شد و خیلی خوشحالم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: عبدی جوان خوبی است. کلیپی هم مربوط به دو سال پیش از او دیدم که بین تماشاچیان قائمشهری پرسپولیس را تشویق می کرد. او تا دو، سه سال پیش طرفدار پرسپولیس بوده است و حالا در قلب طرفداران ما جا پیدا نموده است. بله او هنوز محصل است!

انصاری فرد درباره گلایه هایش نسبت به این موضوع که بلیت بازی دربی در اختیار پرسپولیسی ها قرار نگرفت، گفت: متاسفانه در بخش توزیع بلیت حق پرسپولیس تضییع شد به خاطر اینکه معمولا باید در بازی دربی شرایط توزیع بلیت برنامه ریزی شده باشد و ما علی رغم اینکه دو، سه روز کوشش کردیم بلیت تهیه کنیم تا برای اقوام بازیکنان یا پیشکسوتان بلیت داشته باشیم، پیروز نشدیم. من و مدیرانم هم به خاطر اعلام همبستگی با آنها باشگاه به استادیوم نرفتیم.

وی درباره صحنه پنالتی دربی مطرح کرد: خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود و خود من هم با دو، سه کارشناس صحبت کردم گفتند پنالتی نبود. پیش بینی می کردم بیرانوند پنالتی را بگیرد. من این تجربه را با عابدزاده داشتم وقتی در تیم ملی با هم بودیم، ما تمرین پنالتی را بعد از تمرین انجام می دادیم، 4، 5 پنالتی زن بودیم و از 10 پنالتی که می زدیم او 4، 5 را می گرفت. بیرانوند همواره با قد بلندش عابدزاده را تداعی می نماید. حضور او درون دروازه، خوفی به بازیکن پنالتی زن می دهد.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نباید پنالتی تکرار می شد؟ گفت: معمولا در بازی های اروپایی هیچوقت این صحنه ها را تکرار نمی نمایند. اگر فیلم بازی های اروپایی را هم نگاه کنید اگر دروازه بان زود حرکت کند تکرار نمی دهند.

انصاری فرد در واکنش به این موضوع که درست است بعضی اعضای هیئت مدیره با شما همسو نیستند، توضیح داد: وظیفه داریم تیم را در روال خوب و بدون حاشیه و با آرامش قرار بدهیم. وظیفه همه ما این است که همسو باشیم. اولین بار است با هم در یک فضای اداری و مدیریتی حرکت می کنیم. البته با رغبتی همکار بودیم و قصدمان این است که با هم همسو باشیم. تا به حال هم در جلسات مسئله ای ایجاد نشده و گرچه من عضو هیئت مدیره نیستم سعی می کنم جو همدلی ایجاد کنم و مسئله ای نداریم. فردا هم جلسه مهمی درباره مسائلی چون اختیارات مدیرعامل داریم و امیدوارم در این جلسه به تفاهم برسیم. کار سخت است و ما با این شرایط سخت مدیریت را قبول نموده ایم ولی امیدواریم با توجه به ظرفیت ها و توانایی ها که برند پرسپولیس دارد مسائل را به مرور حل کنیم.

وی درباره توقیف برند باشگاه پرسپولیس گفت: لوگوی ما متاسفانه به خاطر بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده است. امروز جلسه ای با شرکتی که توقیف نموده، داریم تا پولی بدهیم و لوگو را آزاد کنیم و در بحث های درآمدزایی کاری انجام دهیم. به مرور مسائل را رفع می کنیم کار مشکل است و همه اعضای هیئت مدیره، کارکنان، کادر فنی و بازیکنان باید دست به دست هم بدهیم.

انصاری فرد درباره بعضی صحبت های کالدرون در نشست خبری پیش از دربی اظهار داشت: او قبل از مصاحبه با من صحبت نکرد. ما باید طوری مصاحبه کنیم که داستانی نداشته باشیم و نمی دانم ایشان بر چه اساسی این حرف ها را زدند. جلسه ای با او داریم تا در این زمینه حساس تر باشیم و در کنفرانس های خبری حساسیت ایجاد نکنیم. به هر حال کالدرون نظر شخصی اش را گفته است.

وی گفت: چیزی که طبیعی است و اتفاق می افتد این است که خبرهایی می شنویم که بعضی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان گردد. نمی خواهم زیاد شرح بدهم که حاشیه ای برای تیم مان درست کند. ما دوست داریم در کمال آرامش برویم و تیم در یک ریل پیروزیت حرکت می نماید و حاشیه دوست نداریم. اگر احساس کنیم که آن بعضی ها واقعا دارند به صورت عملی این کار را می نمایند مستنداتی داریم که افشا می کنیم. اما دوست نداریم مجبور به این کار شویم و دوست داریم پرسپولیس در آرامش حرکت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: قهرمانی سه دوره پرسپولیس جو را برای بعضی سنگین نموده است و امیدواریم در فضایی عادلانه همه کسانی که اداره نماینده فوتبال هستند از بلیت فروشی، مسابقات، داوری، فدراسیون و سازمان لیگ که هماهنگی کامل را با آن داریم رقابت کنیم. امیدوارم کسی که حق اش است و از لحاظ فنی برتر است قهرمان گردد. ما توانایی قهرمانی را داریم. قهرمان شدن راحت است اما نگه داشتن آن سخت است اما روند تیم ما خوب و مستحق قهرمانی است.

انصاری فرد درباره غیبت سیدجلال حسینی گفت: سیدجلال مصدوم است و با خودش هم صحبت کردم، او واقعا شکمش ناراحت است و کشیدگی دارد. همچنین دچار ناراحتی گوارشی شده است و امیدوارم برگردد اما به خاطر مصدومیت در بازی سپاهان هم فکر می کنم نتواند بازی کند.

وی درخصوص پرداخت بدهی برانکو گفت: با مدیر برنامه او مرتب در تماس هستیم. در آخرین نامه به او اعلام کردیم منتظرشان هستیم. بعد از بازی با شهر خودرو که بازی های سخت مان تمام می گردد، از مدیر برنامه برانکو دعوت کردیم تا به تهران بیاید، در خدمت شان باشیم و توافق کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در سرانجام گفت: به طرفداران خودمان صادقانه می گویم که ما دوستشان داریم و امیدواریم که همین حمایت ها و پشتیبانی از تیم ادامه داشته باشد. ما تیم خوبی داریم که با هم یکدل هستیم و امیدوارم تا سرانجام فصل همین همبستگی را داشته باشیم. دوست دارم پرسپولیس سال جاری قهرمان آسیا گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انصاری فرد: بعضی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان گردد، کالدرون نظر شخصی اش را گفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: بعضی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان گردد، کالدرون نظر شخصی اش را گفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید