اولین اظهارات مدیرعامل جدید پرسپولیس خطاب به بازیکنان ، مسائل فنی با کالدرون است

به گزارش وبلاگ کلاس 6، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس ویترین باشگاه است سعی کنید این ویترین را خوب نگه دارید.

اولین اظهارات مدیرعامل جدید پرسپولیس خطاب به بازیکنان ، مسائل فنی با کالدرون است

محمد حسن انصاری فرد در برنامه معارفه در ورزشگاه شهید کاظمی خطاب به سرخپوشان گفت: نمی خواهم کلیشه ای صحبت کنم. امروز جلسه ای با آقای کالدرون داشتیم که جلسه خوبی هم بود. تلاش همه ما انجام کار به بهترین شکل برای پرسپولیس و هواداران است. مسائل فنی و داخل زمین با آقای کالدرون است و مسائل بیرون زمین با باشگاه است که به امید خدا بتوانیم شرایط خوبی را ایجاد کنیم تا شما و کادر فنی بتوانید کار خودتان را در آرامش دنبال کنید.

وی افزود: بیشترین مساله در این حوزه هم مسائل اقتصادی است که انشاالله برای رفع مشکل تلاش می کنیم و خدا هم کمک می کند تا بتوانیم از ظرفیت های موجود بهره ببریم. شما بازیکنان هم در آرامش، تمام ظرفیت خود را برای موفقیت تیم و شادی هواداران به کار بگیرید.

مدیر عامل پرسپولیس بیان کرد: تیم یک ویترین است و هر اتفاقی که در آن روی بدهد می تواند به این ویترین رونق بدهد یا به آن آسیب بزند. سعی کنید که ویترین پرسپولیس را خوب نگه داریم. در آرامش کار خود را دنبال کنید تا مربی هم رضایت داشته باشد. ما هم وظیفه داریم با تیم اقتصادی که داریم مسائل اقتصادی را حل کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "اولین اظهارات مدیرعامل جدید پرسپولیس خطاب به بازیکنان ، مسائل فنی با کالدرون است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اظهارات مدیرعامل جدید پرسپولیس خطاب به بازیکنان ، مسائل فنی با کالدرون است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید