ترامپ درباره استیضاحش: این کودتا علیه دین و حاکمیت مردم است

به گزارش وبلاگ کلاس 6، ترامپ: این کودتا علیه حاکمیت و رای دادن و آزادی مردم و اصلاح قانون اساسی، ارتش، دین، دیوار مرزی و علیه حقوق مردم که خداوند به آنها به عنوان شهروند ایالات متحده آمریکا داده است.

ترامپ درباره استیضاحش: این کودتا علیه دین و حاکمیت مردم است

ترامپ، روند مقدماتی استیضاحش را کودتا نامید.

به گزارش وبلاگ کلاس 6 به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ با انتشار توییتی و حمله به تحقیقات مقدماتی برای استیضاح رئیس جمهور در کنگره آمریکا، آن را کودتا علیه حاکمیت مردم توصیف کرد.

کنگره آمریکا هم اکنون در حال اجرا مراحل مقدماتی استیضاح ترامپ است. اعضای دموکرات کنگروه می گویند این اقدام به دنبال افشای اعمال فشار ترامپ علیه رئیس جمهوری اوکراین در تماس تلفنی دو طرفه برای منافع شخصی صورت می گیرد. ترامپ در این مکالمه، رئیس جمهوری اوکراین را برای ارائه اطلاعات علیه پسر جو بایدن در اوکراین، تحت فشار قرار داده است. بایدن رقیبت انتخاباتی ترامپ است.

هم اکنون کنگره در حال تحقیق درباره احتمال سوء استفاده ترامپ 73 ساله از قدرت است. دموکرات ها کوشش می نمایند از این طریق، ترامپ را برکنار نمایند.

ترامپ این روند را کودتا علیه حاکمیت مردم و رای دادن و آزادی آنها و اصلاح قانون اساسی و علیه ارتش و دین و دیوار مرزی و علیه حقوق مردم که خداوند به آنها به عنوان شهروندان ایالات متحده آمریکا داده است توصیف کرد.

منبع: عصر ایران

به "ترامپ درباره استیضاحش: این کودتا علیه دین و حاکمیت مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ درباره استیضاحش: این کودتا علیه دین و حاکمیت مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید