جبران عقب ماندگی های ورزشی خراسان جنوبی با افتتاح پروژه های نیمه تمام

به گزارش وبلاگ کلاس 6، جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی کشور گفت: سعی می کنیم تا پایان دولت دوازدهم، بخشی از عقب ماندگی های خراسان جنوبی در حوزه ورزش با افتتاح پروژه های نیمه تمام جبران شود.

جبران عقب ماندگی های ورزشی خراسان جنوبی با افتتاح پروژه های نیمه تمام

به گزارش وبلاگ کلاس 6، مسعود سلطانی فر، امروز 30 شهریور، در بازدید از طرح بومگردی روستای چهارده بالای شهرستان بیرجند اظهار کرد: هدف از سفر به این استان، بررسی پروژه های اقتصاد مقاومتی است؛ در حال حاضر روند جریان اقتصاد مقاومتی در این استان مطلوب ارزیابی می شود.

جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی کشور بیان کرد: تلاش می کنیم با کمک دیگر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مسائل حوزه مرز استان را برطرف کنیم.

سلطانی فر ادامه داد: با وجود کمبود منابع مالی و بودجه ای، سعی می کنیم برنامه های خراسان جنوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی را تا دو سال آینده به بهره برداری برسانیم.

وی اضافه کرد: تاکنون چندین واحد بوم گردی در خراسان جنوبی افتتاح شده و در آینده نیز چندین واحد دیگر افتتاح خواهد شد و این واحدها در رونق صنعت بسیار موثر هستند.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: بخش خصوصی در استان خراسان جنوبی باید سرمایه گذاری کند و لازم است این بخش در حوزه های گردشگری و بهره برداری از معادن استان بهتر از گذشته ورود پیدا کند.

سلطانی فر به امنیت موجود در خراسان جنوبی اشاره کرد و ادامه داد: در صنایع جنبی کشاورزی مانند گلخانه و افزایش تولید در واحد سطح با استفاده از روش های مختلف اقداماتی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی از استان های دارای اولویت در کشور در حوزه ورزش است، گفت: منابع ویژه ای را برای پروژه های ورزشی این استان پیش بینی کردیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جبران عقب ماندگی های ورزشی خراسان جنوبی با افتتاح پروژه های نیمه تمام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جبران عقب ماندگی های ورزشی خراسان جنوبی با افتتاح پروژه های نیمه تمام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید