دستور روحانی به بانک ها ، سهام عدالت ضامن وام های بانکی می گردد

به گزارش وبلاگ کلاس 6 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه هماهنگی مالی دولت روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل و در این جلسه نظام بانکی کشور مکلف شد شرایط لازم را برای اعطای اعتبار به دارندگان سهام عدالت بر مبنای پشتوانه سهام آنان فراهم کند.

دستور روحانی به بانک ها ، سهام عدالت ضامن وام های بانکی می گردد

در این جلسه پس از گزارش وزیر امور مالی و دارایی از میزان پیشرفت اقدامات مربوط به آزاد سازی سهام عدالت، حسن روحانی بر حق انتخاب مردم در استفاده آگاهانه و نحوه مدیریت سهام عدالت تاکید نمود و گفت شرایط لازم در این زمینه باید فراهم گردد.

در ادامه این جلسه سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز از شرایط صنعت خودروسازی و نقش مهم آن در ایجاد اشتغال گزارش داد که براساس آن فرایند فراوری خودرو در نیمه دوم سال گذشته و دو ماهه اول سال جاری افزایشی بوده است.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین از تاثیر اقدامات این وزارتخانه در مدیریت قیمت در بازار خودرو و مقابله با رانت جویی گزارش داد و رئیس جمهور نیز دراین زمینه علاوه بر لزوم تقویت و رشد فراوری خودرو در داخل کشور برارتقا فناوری و کیفیت فراوری داخل و همچنین شفاف سازی و واقعی کردن نرخ خودرو تاکید نمود.

لزوم هماهنگ کردن سیاست فراوری و فروش خودرو با ملاحظات زیست محیطی به وسیله جایگزین کردن خودروهای جدید به جای خودروهای فرسوده از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت بود.

منبع: تجارت نیوز

به "دستور روحانی به بانک ها ، سهام عدالت ضامن وام های بانکی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور روحانی به بانک ها ، سهام عدالت ضامن وام های بانکی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید