دنیزلی: نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است، نقاط ضعف مان را رفع می کنیم

به گزارش وبلاگ کلاس 6، سرمربی تراکتور می گوید که مجموعه ای از دلایل منجر شد که آن ها نتوانند نفت مسجد سلیمان را شکست دهند.

دنیزلی: نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است، نقاط ضعف مان را رفع می کنیم

به گزارش وبلاگ کلاس 6، تراکتور امشب (پنجشنبه) در هفته نخست لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان با تساوی بدون گل متوقف شد. مصطفی دنیزلی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازی های اول لیگ برتر چه در داخل و چه در خارج از خانه همواره سخت است. ما کیفیتی پایین تر از دوران آمادگی داشتیم، با این حال چند موقعیت خلق کردیم و در کل، بازی سخت و پرمجادله بود. نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است و شرایط آب و هوایی هم مزید بر علت شد که عملکرد مناسب نداشته باشیم. هفته های آینده سعی می کنیم نقاط ضعف مان را حل کنیم.

او اضافه نمود: می خواهیم بهترین جابجایی خارجی را داشته باشیم که برخی اوقات شرایط خوب پیش نمی رود. سعی می کنیم معایب این بازی را در دیدار با پرسپولیس برطرف کنیم. شرایط سفر به این شهر سخت بود و شرایط آب و هوایی هم چندان مساعدت نبود اما از ما خوب استقبال شد. نتوانستیم آنچه که می خواستیم را بدست آوریم. به هر حال بازی رقیب ما قابل تقدیر است.

سرمربی تراکتور گفت: سعی کردم همواره در ایران چیزهای خوبی انجام دهم. نفت تیم جوان و دونده ای بود. شروع لیگ برتر مهم است اما خاتمه آن مهمتر. برای تمام تیم ها آرزوی موفقیت می کنم و فکر می کنم ما انتظارات مردم شهرمان را به جای می آوریم. ما تیم هجومی ای هستیم و رقیب با دوندگی توانست با تجربه و کیفیت ما مقابله کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دنیزلی: نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است، نقاط ضعف مان را رفع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است، نقاط ضعف مان را رفع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید