عنایتی: همه دوست دارند شیراز در لیگ برتر نماینده داشته باشد، حمایت مسئولان نباشد با مشکل روبرو می شویم

رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز مدعی است، تمام فوتبالی ها دوست دارند شیراز در لیگ برتر نماینده داشته باشد.

عنایتی: همه دوست دارند شیراز در لیگ برتر نماینده داشته باشد، حمایت مسئولان نباشد با مشکل روبرو می شویم

رضا عنایتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به پیروزی تیمش برابر مس کرمان در هفته اول مسابقات لیگ دسته اول گفت: خدا را شکر می کنم که در اولین گام سه امتیاز مهم گرفتیم، آن هم برابر تیم ریشه دار و پُرامکاناتی مثل مس کرمان که جزو مدعیان صعود به لیگ برتر است. ما ابتدا گل خوردیم و چیزی که برایم بسیار ارزش داشت، خودباوری بازیکنانم بود که خیلی سریع به بازی برگشتند و توانستیم سه گل به حریف پرقدرت مان بزنیم. من دست تک تک بازیکنانم را می بوسم که تلاش کردند و امیدوارم در بازی های آینده هم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز در ادامه افزود: این بازی تمام شده و ما به فکر بازی بعدی هستیم. هنوز در اول راه هستیم و باید به فکر موفقیت در مسابقات بعدی باشیم. باید از هواداران قشقایی هم تشکر کنم که تا دقیقه 96 تیم را تشویق کردند و امیدوارم نتایجی بگیریم که باعث خوشحالی آنها شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قشقایی پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد، شرح داد: همه چیز فقط در مسائل فنی خلاصه نمی شود و تمام تیم ها دوست دارند که به لیگ برتر صعود کنند. مهم این است که تیم ما توسط مسئولان استانی حمایت شود. فجر سپاسی و قشقایی نیاز به حمایت مالی و معنوی دارند تا بتوانند به لیگ برتر صعود کنند. تمام فوتبالی ها دوست دارند شیراز در لیگ برتر کننده داشته باشد و امیدوارم که قشقایی در این فصل دغدغه امکانات، مسائل مالی و ... را نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عنایتی: همه دوست دارند شیراز در لیگ برتر نماینده داشته باشد، حمایت مسئولان نباشد با مشکل روبرو می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایتی: همه دوست دارند شیراز در لیگ برتر نماینده داشته باشد، حمایت مسئولان نباشد با مشکل روبرو می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید