قراردادهای عجیب و بدهی 30 میلیاردی پرسپولیس، چه کسی پاسخگو است؟

به گزارش وبلاگ کلاس 6، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس پس از شکایت یک میلیون یورویی برانکو ایوانکوویچ با شکایت 500 هزار یورویی ماریو بودیمیر روبرو شد. بازیکنی که تنها پنج ماه در پرسپولیس بود و با کمترین اثرگذاری در هت تریک قهرمانی سرخ ها تصمیم گرفت این تیم را ترک کند تا با تعلل مدیران وقت باشگاه، شکواییه ای را تنظیم کرده و بابت مطالبات خود اعلام شکایت کند.

قراردادهای عجیب و بدهی 30 میلیاردی پرسپولیس، چه کسی پاسخگو است؟

پرسپولیس که در شوک این شکایت بود حالا باید با مهاجم فعلی خود نیز در زمستان تسویه حساب کند تا جونیور برانداو نیز به صف شاکیان این باشگاه در کمیته انضباطی فیفا اضافه نشود. حساب سر انگشتی میزان بدهی باشگاه پرسپولیس به خارجی های طلبکار رقم هنگفتی را نشان می دهد که پرسپولیسی ها باید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را جبران کنند.

تیمی که برای تامین هزینه های فعلی اش با مسائل فراوانی دست و پنجه نرم می کند باید پاسخ طلبکارانی را بدهد که نزدیک به 30 میلیارد تومان پول می خواهند.

پرسپولیس در حالی با بدهی میلیاردی دست و پنجه نرم می کند که نگاهی مختصر به قراردادهای مالی قبلی طلبکارانش گواه اختلاف فاحشی است که توسط برخی واسطه ها ایجاد شده است.

بودیمیر در کرواسی ماهیانه 1500 یورو می گرفت اما با قرارداد 500 هزار یورویی برای یک فصل و نیم به پرسپولیس آمد. مهاجمی که سطحش همان مقدار ناچیز در کرواسی بود چرا که وی در بازگشت به لیگ کشور خود باز هم همین مبلغ را به عنوان دستمزد ماهیانه دریافت می کند.

حیف و میل پول های کلانی که بی هیچ حساب و کتابی برای خارجی های بی کیفیت در نظر گرفته می شود اما بی توجه به پرداخت آنها مدیریت ناصحیح خود را ادامه دادند تا پرسپولیس بار دیگر یکی از باشگا ه های پرونده دار در کمیته انضباطی فیفا شود.

امضاهایی که در دوران مدیریت محمدحسن انصاریفرد پای برگه قراردادها نخورده است اما او در مقام مدیرعامل موظف به تسویه آنهاست.

خارجی های طلبکار پرسپولیس طبق همین قراردادها یوروهای خود را خواهند گرفت تا باز هم پولی که باید صرف خوشحالی هواداران پرسپولیس شود پایه و اساس نگرانی را در دل آنهایی که تلخی محرومیت از حضور در جابجایی را با شاهکار علی اکبر طاهری و مهدی طارمی زیر زبان دارند بکارند. تیمی که الفبای باشگاهداری را مدیرانش یاد نگرفته اند اما خیلی خوب بلدند پای قراردادهای چند صد هزار یورویی تمرین امضا کنند.

حیف و میل مشهود ارزی در باشگاه پر طرفداری که مدافع عنوان قهرمانی است حالا بلای جان آنها شده است تا این تیم با چنین اشتباهات فاحش مدیریتی در جهت سراشیبی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قراردادهای عجیب و بدهی 30 میلیاردی پرسپولیس، چه کسی پاسخگو است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قراردادهای عجیب و بدهی 30 میلیاردی پرسپولیس، چه کسی پاسخگو است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید