همه اخبار و مقاله ها

حبس ابد برای همسرکش ایرانی در سوئد

مردی ایرانی که متهم است همسرش را در سوئد با شلیک گلوله به قتل رسانده است، به حبس ابد محکوم شد.

5 مهر 1399

کنسرسیوم صنعتی در اسپانیا به دنبال ساخت ماسک ضدکرونا

چند شرکت اسپانیایی فعال در حوزه فناوری نانو و منسوجات، با همکاری مراکز تحقیقاتی مختلفی در اسپانیا به دنبال استفاده از گرافن و مشتقات گرافنی در ساخت ماسک های ضدکرونا هستند.

4 مهر 1399

روسیه برای بلاروس خط و نشان کشید

ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، دستگیری 33 تبعه خود در بلاروس را خیمه شب بازی خواند و گفت: روسیه اجازه نمی دهد مینسک به آزار شهروندان ما ادامه دهد.

4 مهر 1399

کتاب ارتباط با مشتریان از راه دور برای کمک به دورکاری سازمان ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ارتباطات هوشمند تبیان، این مجموعه کتابی الکترونیکی با عنوان ارتباط با مشتریان از راه دور برای کمک به سازمان ها و کارمندانی که به سبب شیوع کرونا، دورکاری را برگزیده اند، منتشر کرده است.

3 مهر 1399

این آبشار خیره کننده در ایران است، عکس

در هر گوشه از جهت، بهشتی پنهان شده است که ندیدن هر یک از آنها، افسوسی بزرگ خواهد بود. منطقه گزو یکی از همین مقاصد است که زیبایی هایش شما را شگفت زده خواهد کرد. در جهت فیروزکوه، از پل سفید که عبور می کنید، باید راه آلاشت را در پیش بگیرید. بعد به جاده روستای...

2 مهر 1399

علت وقوع حادثه در کلینیک سینا معین شد

عضو کمیسیون بهداشت مجلس علت وقوع حادثه در کلینیک سینا را تشریح کرد.

2 مهر 1399

برادر قاضی منصوری: چهره از بین رفته، جسد به برادرم نمی خورد

برادر قاضی منصوری خبر تحویل جسد قاضی منصوری به خانواده اش را رد و تکذیب کرد.

2 مهر 1399

ضرورت توسعه کشاورزی با فناوری، استفاده از پتانسیل دانش بنیان ها

به گزارش خبرنگاران، جانعلی بهزاد نسب امروز در رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته که در صندوق نوآوری وشکوفایی برگزار گشت با بیان اینکه بخش کشاورزی اهمیت زیادی در عرصه اقتصادی کشور دارد ، گفت: کشاورزی نقش بارزی در تولید ناخالص...

1 مهر 1399

موقوفه آق مشهد ، صدور مجوز بهره برداری و ماجرای پیشنهادهای برجامی منابع طبیعی

حسینعلی خادمی، متولی موقوفه آق مشهد ساری که این روزها از او در رسانه ها به عنوان مالک 5600 هکتار از اراضی جنگلی ساری بسیار گفته شده، از صدور مجوز بهره برداری از جنگل های آق مشهد توسط منابع طبیعی مازندران اطلاع داد.

1 مهر 1399

دولت افغانستان برای ادامه آزادی زندانیان طالبان لویه جرگه برگزار می کند

در حالی که مقام های طالبان آزادی زندانیان کامل این گروه را شرط ورود به مذاکرات بین الافغانی می داند، دولت افغانستان ادامه آزادی زندانیان طالبان را به تصمیم لویه جرگه موکول کرده است.

31 شهریور 1399

بغداد بر لزوم حفاظت از مرزهای مشترک با سوریه تأکید دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، یحیی رسول سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در رابطه با اقدامات نیروهای این کشور در مناطق مرزی سخنانی را عنوان کرد.

30 شهریور 1399

آغاز تحقیقات دادستانی سوئیس در مورد اینفانتینو

دادستانی سوئیس تحقیقات علیه جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به اتهام تحریک دادستان های سوئیس برای سو ء استفاده از اختیارات شان را آغاز کرده است.

30 شهریور 1399

بحران مالی در عربستان، کاهش 49 درصدی درآمدها در سه ماهه دوم 2020

طبق گزارش وزارت دارایی عربستان مجموع درآمد های این کشور در سه ماهه دوم امسال میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 49 درصد کاهش داشته است.

30 شهریور 1399

دستور پادشاه اردن برای برگزاری انتخابات پارلمانی، معین موعد انتخابات ظرف 10 روز

پادشاه اردن دستور داد که انتخابات پارلمانی این کشور برگزار شود. در حالی که کمیته مستقل انتخابات اعلام کرده ظرف 10 روز موعد انتخابات را مشخص خواهد کرد.

29 شهریور 1399

خبرنگاران دامپزشکی خراسان رضوی به صورت تلفنی سفارش قربانی دام می گیرد

مشهد- خبرنگاران- مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی از تمهیدات پیش بینی شده برای قربانی دام به وسیله سفارش تلفنی، غیر حضوری و اینترنتی همزمان با عید سعید قربان در این استان اطلاع داد.

29 شهریور 1399

زیر سایه نخلستان 200 ساله در لوت

ایسنا/ زیر سایه نخلستان 200 ساله در لوت، زیبایی هایی وجود دارند که دیدنشان خالی از لطف نخواهد بود.

28 شهریور 1399

نشست بررسی جایگاه و شرایط فرش دستبافت گنبدکاووس برگزار گشت

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در نشست بررسی جایگاه و شرایط فرش دستبافت گنبدکاووس گفت: اولین بار است که گلستان با 10 پرونده از شهر و روستاهای استان در شورای راهبردی روستاها و شهرهای ملی حضور خواهد یافت.

28 شهریور 1399

آقای گلی طارمی در لیگ پرتغال و خاتمه افتخارآمیز با تیم ریوآوه

به گزارش خبرنگاران، هفته پایانی لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته برگزار گردید. این رقابت ها به واسطه عملکرد مهدی طارمی در تیم ریوآوه و رقابت او با سه مهاجم دیگر برای کسب عنوان آقای گلی از حساسیت زیادی برخوردار بود.

27 شهریور 1399

چگونگی فعالیت دانشگا ه ها با محدودیت های جدید کرونایی، لغو امتحان حضوری و تعویق کلاس عملی، امتحان مجازی مشمول تعطیلی نیست

بررسی تاثیر اعمال محدودیت های جدید به دلیل شیوع دوباره کرونا نشان می دهد فعلا برگزاری کلاس های عملی دانشگاه تا 15 مرداد به تعویق افتاده و آزمون های حضوری هم به زمان دیگری موکول شده اما آزمون های مجازی مشمول تعطیلی نیستند. ...

27 شهریور 1399

خبرنگاران مسوولان کشوری میهمان خراسان رضوی طی هفته پیش

مشهد- خبرنگاران- استان خراسان رضوی در هفته ای که پشت سر گذاشتیم میزبان چند نفر از مسوولان کشوری در حوزه های مختلف نظیر بهداشت و درمان، اقتصاد و ورزش بود.

26 شهریور 1399
تعداد: (717)